O kancelarii
Qui rogat, non errat
kto pyta, nie błądzi

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu zamówień publicznych (w szczególności zamówień sektorowych), problematyki dotyczącej własności lokali i nieruchomości, najmu, gospodarowania nieruchomościami oraz pomocy prawnej z zakresu prawa pracy.


Eliza Krause jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych - prowadzoną przez OIRP w Poznaniu – pod numerem 1877/03, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych: publicznych i prywatnych. Prowadzi szkolenia z zakresu zamówień publicznych.


Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause świadczy kompleksową, fachową pomoc prawną na rzecz spółek prawa handlowego,  osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i innych podmiotów między innymi fundacji i stowarzyszeń.


Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause zajmuje się również świadczeniem pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych, w szczególności, w zakresie prawa spadkowego, prawa pracy oraz zagadnień związanych z najmem i własnością lokali.


Wieloletnia praktyka, zespołu pracowników kancelarii, w bieżącej obsłudze przedsiębiorców,  pozwala na sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych nie tylko  małych i średnich przedsiębiorców, ale również dużych podmiotów gospodarczych.


Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych docenili stali kontrahenci Kancelarii m. innymi  spółki z udziałem  Skarbu Państwa z branży energetycznej, podmioty z branży medycznej i ochrony zdrowia, podmioty związane z nauką i edukacją oraz przedsiębiorcy z branży IT  ubiegający się o zamówienia.

 

Doświadczenie w doradztwie prawnym z zakresu nieruchomości poparte jest współpracą z jednym z największych  w Wielkopolsce podmiotów  zarządzających i administrujących nieruchomościami, spółkami posiadającymi nieruchomości oraz zarządcami nieruchomości.
 

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego
Eliza Krause

Telefon:
61 653 04 07
605 219 801
Fax:
61 653 07 07
Adres:
ul. Świetlana 26, 60-151 Poznań