O kancelarii

kto pyta, nie błądzi

Eliza Krause jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych

prowadzoną przez OIRP w Poznaniu – pod numerem 1877/03, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych: publicznych i prywatnych. Prowadzi szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause świadczy kompleksową, fachową pomoc prawną na rzecz spółek prawa handlowego, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i innych podmiotów między innymi fundacji i stowarzyszeń.

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause zajmuje się również świadczeniem pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych, w szczególności, w zakresie prawa spadkowego, prawa pracy oraz zagadnień związanych z najmem i własnością lokali.

Wieloletnia praktyka, zespołu pracowników kancelarii, w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, pozwala na sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych nie tylko małych i średnich przedsiębiorców, ale również dużych podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych docenili stali kontrahenci Kancelarii m. innymi spółki z udziałem Skarbu Państwa z branży energetycznej, podmioty z branży medycznej i ochrony zdrowia, podmioty związane z nauką i edukacją oraz przedsiębiorcy z branży IT ubiegający się o zamówienia oraz instytucje wdrażające i koordynujące wydatkowanie funduszy europejskich.

Doświadczenie w doradztwie prawnym z zakresu nieruchomości poparte jest współpracą z jednym z największych w Wielkopolsce podmiotów zarządzających i administrujących nieruchomościami, spółkami posiadającymi nieruchomości oraz zarządcami nieruchomości.

Kancelaria Radcy Prawnego

Kontakt

Adres

ul. Świetlana 26,
60-151 Poznań